Prodlužování řas

Prodlužování řas metodou 

woman-675104_640.jpgŘasa na řasu 1:1

Volume 2D-5D 

Objemové řasy minimálně zatěžují vaše přirozené řasy 

Péče o prodloužené řasy

Péče o doplněné řasy je provázena několika pravidly – nemnout si oči a víčka, pokud možno nespat na břiše s obličejem v polštáři. Opatrně odličovat a to čistící pleťovou vodou a vodou tekoucí. Odličovací mléko a pleťové krémy používejte opatrně v partiích okolo aplikovaných řas.

Řasenky používejte také opatrně, hlavně bez obsahu mastných přísad, které by mohly používané lepidlo rozpustit.
Upozorněte kosmetičku, že máte prodloužené řasy, pokud to sama neprovádí. A domluvte se při prodlužování řas, že také používáte kontaktní čočky.

eye-4367141_640.jpgJestliže jste podstoupili aplikaci na prodloužení řas, nezapomínejte na domácí péči o Vaše řasy. Správným dodržováním zásad a důkladným ošetřením se může životnost Vašich řas prodloužit. Řasy podobně jako vlasy a nehty dorůstají a odpadávají. Životnost jedné řasy je 2 – 3 měsíce, proto prodloužené řasy pravidelně doplňujeme. 

Prvních 24 hod. po prodloužení se klientkám nedoporučuje navštěvovat sauny a wellnes centra. Přílišná vlhkost by mohla způsobit nedostatečné přilnutí lepidla. Je potřeba se vyhýbat jakýmkoliv přípravkům obsahující olej. Nedoporučuje se zbytečně řas dotýkat a líčit, aby nedošlo k jejich mechanickému poškození.

Péče po 24. hodinách by měla vypadat následovně: řasy se nedoporučuje přikrášlovat řasenkou. Jestli chcete svoje řasy ještě více zvýraznit, používejte voděodolné řasenky. Umělé řasy pravidelně omývejte vlažnou vodou, aby jste z nich odstranili nečistoty a maz, který by mohl narušit lepidlo. V žádném případě řasy nebarvěte a nepodstupujte trvalou na řasy.