Masáže

Nabízíme tyto druhy masáží

Masáž celotělova

massage-6073727_1280.jpgTyto masáže jsou určeny nejen pro sportovce, ale mohou velmi dobře posloužit i zdravým nesportovcům, kteří si chtějí upevnit zdraví, posílit organismus nebo zlepšit celkový vzhled. Jedná se o masáž odstraňující únavu a posilující regeneraci organismu. Odstraňuje ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva. U této masáže se provádějí vydatnější hmaty, které odstraňují nahromaděné únavové látky např. kyselinu mléčnou ve svalech.

Masáž zad a šíje

Záda jsou největší tělesnou plochou a zároveň představují společně se šíjí a rameny místo nejčastějšího napětí a bolesti z únavy. Masáž odstraňuje následky velké psychické i fyzické zátěže, je vhodná jako preventivní i léčebný prostředek. Tato příjemná forma relaxace je vhodná tam, kde šíjové, trapézové a zádové svalstvo je ztuhlé jednostrannou zátěží, dlouhodobým sezením, zablokované v důsledku nerovnoměrné námahy či nevhodného prudkého pohybu, stresem nebo dlouhotrvající prací u počítače. Uleví při bolestech hlavy a krční páteře, napomůže správnému dýchání a držení těla, odbourá nahromaděný stres, uvolňuje a zlepšuje psychiku. Vhodně zvolenými masážními hmaty a prostředky lze dosáhnout odezvy nejen v místě působení, ale i v místech vzdálených a následně i v celém organizmu.

foot-massage-2277450_1280.jpgMasáž ruce nohy

Masáž rukou je příjemná zážitková masáž přinášející úlevu po celodenní námaze. Dlaně jsou plné reflexních bodů a masáží tak příznivě ovlivňujeme celé tělo.

Masáž nohou a chodidel je regenerační masáž uvolňující nejen nohy ale i celé tělo. Navodí u Vás tělesnou i duševní pohodu. Stejně jako u rukou jsou chodidla plná reflexních bodů a zobrazuje se zde naše tělo.

Masáž jednotlivých částí těla

 

Léčba BAŇKAMI +klasická masáž

LÉČBA BAŇKAMI. Baňky prokrvi svaly a uvolní Ovlivňuje vnitrni orgány Místně uvolňuje křeče a bolesti - bolest hlavy, zad kloubů Velmi dobře odstraňují celulitidu Zlepší příliš silnou menstruaci, závratě